2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na Ogólnopolski Kongres Karty Dużej Rodziny

Szanowni Państwo, 

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej serdecznie zaprasza firmy, instytucje, przedstawicieli podmiotów zaangażowanych w projekt Karty Dużej Rodziny, tj.: partnerów, przedstawicieli rządu i jednostek samorządowych oraz członków dużych rodzin do udziału w Kongresie Karty Dużej Rodziny, który odbędzie się 12 października br. w Operze Krakowskiej przy ul. Lubicz 48 w Krakowie.

Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele rodzin wielodzietnych, samorządów, partnerów Karty Dużej Rodziny oraz Władysław Kosiniak-Kamysz Minister Pracy i Polityki Społecznej.

Na rodziny czeka masa atrakcji. Dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach pod opieką profesjonalnych animatorów. Niespodzianki przygotowują także partnerzy Karty Dużej Rodziny.

W programie uczestniczy już ponad 1000 firm i instytucji, które udzielają zniżek w ponad 10 tys. miejsc w całej Polsce. Swoją kartę odebrało już ponad 1,25 mln osób, a wnioski złożyło 1,4 mln.

Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie: www.wydarzeniakdr.pl


 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl