0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Życzenia z okazji inauguracji roku akademickiego.

Drodzy studenci, nauczyciele akademiccy i pracownicy uczelni,

Rozpoczyna się październik, a wraz z nim rozpoczyna się czas wytężonej pracy społeczności akademickich. Inauguracja roku jest dla każdej uczelni szczególnym wydarzeniem – czasem refleksji nad znaczeniem nauki i wiedzy w dzisiejszym świecie, oceny rozwoju, weryfikacji dotychczasowych planów i wyznaczania kolejnych celów.

Wszystkim – studentom, władzom uczelni oraz kadrze dydaktycznej – składam życzenia wielu wspaniałych osiągnięć naukowych, mając nadzieję, że nowy rok akademicki będzie jeszcze lepszy od poprzedniego, przysparzając tym samym wielu powodów do zadowolenia i radości. Tym studentom, którzy dopiero rozpoczynają swoją naukę życzę zaś wytrwałości, zapału do zdobywania wiedzy i sukcesów, które przełożą się w następnych latach na ich wysoką pozycję na rynku pracy.

 

Prezydent Miasta

Robert Choma

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl