10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.

Szanowni Państwo!

Dzisiejszy dzień jest świętem zasłużonej części naszej małej Ojczyzny. To święto Osób Starszych, którym należy się największy szacunek i uznanie za trud włożony w wychowanie kolejnych pokoleń. Upływający czas sprawia, że stajemy się bogatsi o doświadczenia życiowe, a otaczająca nas rzeczywistość ulega stopniowym zmianom.

Jesień życia to dobry moment, aby rozpocząć realizację odkładanych  z braku czasu marzeń. Całym swoim życiem, dorobkiem zawodowym i osobistym zaświadczacie Państwo, że w każdym wieku można być aktywnym. Pagoda ducha, która towarzyszy aktywnym Seniorom, niejednokrotnie przypomina młodym ludziom o tym jak wielką wartość ma życie – na każdym jego etapie można pokonywać swoje słabości i czerpać z niego pełnymi garściami.

W dniu Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w imieniu swoim i mieszkańców miasta Przemyśla przyjmijcie Państwo najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, pogody ducha, wyrazy głębokiego szacunku oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia. Niech każdy dzień będzie pełen radości i zadowolenia, a wszystkie życiowe kłopoty omijają Państwa z daleka.

Przemyśl, dnia 1 października 2015 r.                                      

Prezydent Miasta

Robert Choma

Opublikował: Edyta Florczak | Data publikacji: 01-10-2015 08:27
Modyfikował: Edyta Florczak | Data modyfikacji: 01-10-2015 08:31