2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Lekarza.

„…stykacie się z tajemniczą i wielką

rzeczywistością życia istoty ludzkiej,

z jej cierpieniem i nadzieją”.

Jan Paweł II

 

Szanowni Państwo!
          Z okazji Międzynarodowego Dnia Lekarza w imieniu swoim oraz mieszkańców Miasta pragnę serdecznie podziękować za trud i poświęcenie towarzyszące Waszej pracy. Zarówno wiedza jak i nabywane z czasem doświadczenie mają ogromny wpływ na profesjonalizm, ale nie mniej ważne wydaje się posiadanie i pielęgnowanie pewnych cech osobowości, które nadają Państwa pracy wymiar powołania. Dziś  medycyna stawia kolejne kroki naprzód, jesteśmy świadkami niezwykle dynamicznego rozwoju na polu diagnostyki i samego leczenia, ale nawet najlepszy sprzęt nie zastąpi osoby lekarza. Dzięki Państwa pracy możemy uczyć się wrażliwości i wzajemnej troski o dobro drugiego człowieka.

          Życzę, abyście Państwo z satysfakcją mogli służyć tym, którzy tak bardzo Waszej pomocy potrzebują Niech ten trud zostanie przez wszystkich zauważony i należycie doceniony. Niech uznanie i wdzięczność pacjentów – zwłaszcza mieszkańców naszego miasta – będzie najbardziej obiektywną oceną Państwa pracy.

Przemyśl, dnia 1 października 2015 r.

Prezydent Miasta

Robert Choma

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl