10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne sukcesy przemyskich strzelców w Lidze Strzeleckiej Klubów Żołnierzy Rezerwy.

W dniach 19-20.09.2015r. na strzelnicy Zakładu Karnego w Łupkowie zawodnicy przemyskiego Klubu Strzeleckiego "Twierdza" wzięli udział w ostatniej w tym roku rundzie zawodów strzeleckich Klubów Żołnierzy Rezerwy, której organizatorem była Podkarpacka Organizacja Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju. Zawodnicy konkurowali w strzelaniu z pistoletu wojskowego, karabinka wojskowego oraz w rzucie granatem. W rywalizacji wzięło

W klasyfikacji drużynowej pierwszy zespół "Twierdzy" w składzie: Witold Pawul, Piotr Warszakowski oraz Michał Bąkowski zajął II miejsce, tracąc zaledwie jeden punkt do drużyny ze Stalowej Woli. Dodatkowo drużyna przemyskiego klubu zajęła II miejsce w pojedynkach strzeleckich. W klasyfikacji indywidualnej dwa brązowe medale - w strzelaniu z pistoletu oraz trójboju strzeleckim zdobył startujący w trzeciej drużynie "Twierdzy" Ryszard Nycz.

W klasyfikacji rocznej, w której zsumowano wyniki z pięciu rund tegorocznych zawodów, nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna w klasyfikacji generalnej jak i w pojedynkach strzeleckich. Nasi strzelcy wypadli również znakomicie w klasyfikacji indywidualnej. W konkurencji strzelania z pistoletu wojskowego zdobyli dwa medale, srebrny przypadł Piotrowi Warszakowskiemu, zaś brązowy Michałowi Bąkowskiemu. Ponadto Piotr Warszakowski zajął III miejsce w trójboju strzeleckim, zaś Witold Pawul III miejsce w rzucie granatem.

LOK_2.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 28-09-2015 15:45
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 28-09-2015 15:45