2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trzecia "Przemyska Dycha" za nami.

Przemyski Bieg Uliczny "Przemyska Dycha" został zorganizowany po raz trzeci w naszym mieście. Bieganie, mierzenie się z własnymi siłami gromadzi coraz więcej zwolenników, na co dowdem jest aż 690 amatorów tego sportu, którzy stanęli na starcie Przemyskiego Biegu Ulicznego, czyli "Przemyskiej Dychy" odbywającej się w niedzielne przedpołudnie 20 września.

Bieg ukończyło 623 zawodników z Polski i Ukrainy, a na mecie podobnie ja w ubiegłym roku jako pierwszy pojawił się Szymon Kulka z 4Flex Sport Team / KMP Nowy Sącz. Wyniki wszystkich zawodników są dostępne na stronie Przemyskiej Dychy.  Szczególne podziękowania należą się kibicom, którzy jak co roku dopingowali uczestników na całej trasie biegu, pomimo niesprzyjającej pogody. Organizatorzy dziękują również służbom mundurowym za zabezpieczenie trasy, a także wspierającym imprezę firmom Kazar, Essentia Vitae, PKO Bank Polski, Royal Bay, Galerii Sanowej i sklepowi Szafa Biegacza.

Przemyski Bieg Uliczny został zorganizowany przez Przemyski Klub Biegacza oraz Miasto Przemyśl.

 

 

 

 

zdjęcia: Galeria "Przemyskiej Dychy"

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl