15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rozstrzygnięcie Konkursu na najładniejszy przemyski ogródek przydomowy i balkon.

W wyniku przeprowadzenia konkursu przyznano nagrody i wyróżnienia w kategorii Najładniejszy przydomowy ogród w Przemyślu. Po dokonaniu wizji w terenie zgłoszonych ogródków i przeglądzie wykonanych na miejscu fotografii Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem Nr 286/2015 Prezydenta Miasta Przemyśla z dnia 23 lipca 2015 r. , przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Miejsce I – Pani Marcie Pelli, ul. Bielskiego za kompozycję ogrodu o charakterze parkowym, dobór roślin z uwzględnieniem roślin egzotycznych, pielęgnację i utrzymanie ogrodu

 

 


Miejsce II – Pani Joannie Orłów, ul. Mierosławskiego za dostosowanie ogrodu do zabytkowego domu z początku XX w. z zabudowaniami, dobór roślin, pielęgnację i utrzymanie ogrodu

 

 


Miejsce III – Panu Józefowi Rabiejowi, ul. Bogusławskiego za pomysłowe urządzenie ogrodu przy bloku mieszkalnym, wielorodzinnym, pielęgnację i utrzymanie ogródka.

 

 


Wyróżnienie dla Pani Agaty Pakuły, ul. Lipowicka za kompozycję i pielęgnację ogrodu.

 

 


Wyróżnienie dla Pana Macieja Faca ul. Żwirki i Wigury za kompozycję i pielęgnację ogrodu.

 

 

 

W kategorii Najładniejszy balkon w Przemyślu nie otrzymano zgłoszeń. 

Nagrody zwycięzcom wręczył osobiście Prezydent Miasta Robert Choma 30 sierpnia 2015 r. podczas Wincentiady - Dni Patrona Miasta.

 

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 08-09-2015 12:00
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 08-09-2015 12:01