7.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rozpoczął się I etap rewitalizacji siedziby MPEC Sp. z o.o. w Przemyślu przy ul. Płowieckiej

Pod koniec sierpnia b.r. rozpoczęła się realizacja I etapu rewitalizacja siedziby MPEC Sp. z o.o. w Przemyślu przy ul. Płowieckiej. Nazwa zadania realizowanego prze spółkę miejską to: „przebudowa z rozbudową budynku biurowo-administracyjnego wraz z wewnętrznymi instalacjami: wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i elektryczną na terenie działek nr 342 i 394 obr. 205 położonych przy ul. Płowieckiej w Przemyślu”.

Tak będzie wyglądać budynek po zakończeniu prac.

Wizualizacja wyglądu budynku po zakończeniu prac rewitalizacyjnych.

W bieżącym roku wykonana zostanie izolacja termiczna i przeciwwilgociowa ścian fundamentowych budynku biurowo-administracyjnego. Prace te wykonuje firma "KOSTECH". W roku przyszłym i latach kolejnych planowana jest gruntowna przebudowa, obejmująca zarówno otoczenie budynku (droga dojazdowa, plac przed budynkiem, parking) jak i samego budynku (bryły i układu architektonicznego wewnątrz budynku).

Realizacja wspomnianej inwestycji znacznie poprawi walory użytkowe siedziby MPEC, funkcjonalność, estetykę, a przede wszystkim warunki obsługi naszych odbiorców i pozostałych kontrahentów.

Całą inwestycję MPEC planuje zakończyć w roku 2018.

mpec-stara-siedziba.jpeg

Tak wyghląda obiekt dziś.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl