9.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja w sprawie odbioru liści w sezonie jesiennym

Odbiór liści pochodzących z drzew rosnących na terenie nieruchomości zamieszkałych.

Uprzejmie informujemy, że od początku września do końca listopada 2015 r. firma odbierająca odpady zobowiązana jest do odbioru liści pochodzących z drzew rosnących na terenie nieruchomości zamieszkałych zgromadzonych w workach (brązowy) wystawionych przed posesją w terminie przewidzianym dla odbioru odpadów biodegradowalnych  ( harmonogram strona internetowa UM).

Odbiór liści pochodzących z drzew rosnących w pasie drogowym ( chodnik) przyległych  do posesji zamieszkałej, których właściciel ma obowiązek utrzymania w czystości chodnika.

Zebrane w worki liście ustawione w bezpośrednim sąsiedztwie drzew będą odbierane przez firmę wywozową po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu konieczności odbioru pod nr tel.: 678-24-38 lub 675-20-76.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl