2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Utrudnienia w ruchu w związku z organizacją "Wincentiady"

W związku z odbywającymi się Dniami Patrona Miasta Przemyśla „WINCENTIADA 2015” w dniach 28-30 sierpnia 2015 r. organizatorzy przepraszają mieszkańców za utrudnienia związane  z wyłączeniem z ruchu kołowego parkingów w obrębie Rynku Starego Miasta, jak również za trudności wynikające z organizacji podczas w/w przedsięwzięcia koncertów plenerowych.
Od piątku 28 sierpnia do niedzieli 30 sierpnia br. z ruchu kołowego zostaną wyłączone parkingi przy Placu Dominikańskim, ul. Grodzkiej oraz parking przy Muzeum Narodowym Miasta Przemyśla (prawa strona od płyty Rynku).

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl