10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzieci z Ukrainy odpoczywają na Podkarpaciu

23 sierpnia o godz. 18:00 na przejściu granicznym w Medyce Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w obecności Komendanta placówki oraz przedstawicieli lokalnych mediów  przywitał grupę dzieci z rodzin ukraińskich pograniczników. W najbliższym tygodniu 30 osób z terenu konfliktu na Ukrainie, pod opieką wychowawców i organizatorów pobytu, zwiedzać będzie liczne atrakcje turystyczne na terenie Podkarpacia.

dzieci z Ukrainy 2 24.08.2015.jpeg

Po kolacji każde dziecko otrzymało upominki przygotowane przez dobroczyńców, którzy wsparli organizację pobytu. Gościny dzieciom udzieliły Siostry Służebniczki NMP, które przyjęły je pod swój dach.

dzieci z Ukrainy 24.08.2015.jpeg

24 sierpnia młodzi goście zawitali do przemyskiego magistratu gdzie spotkali się z Robertem Chomą - Prezydentem Miasta Przemyśla.

Organizatorami tego przedsięwzięcia są: komendant BiOSG, członkowie IPA Region Bieszczadzki, IPA Region Przemyśl oraz NSZZ FSG BiOSG.

dzieci z Ukrainy 3 24.08.2015.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl