2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Z Przemyśla wystartuje Maraton Rowerowy “Góry MRDP 2015”

Informujemy, iż w dniu 22 sierpnia br. o godz. 12.00 z Rynku w Przemyślu wystartuje Maraton Rowerowy “Góry MRDP 2015”. Zawodnicy mają do pokonania dystans 1122km z Przemyśla do Świeradowa –Zdroju.
W związku ze startem masowym wszystkich zawodników (ok. 70 uczestników) od godz. 12.00 do 12.30 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w centrum miasta oraz na ulicy Jagiellońskiej i ul. Słowackiego. Następnie kolumna zawodników uda się w kierunku Arłamowa. W godzinach 12.00 – 14.30 od miejscowości Aksmanice przez Huwniki, Makową, Arłamów do Jureczkowej droga będzie zamknięta dla ruchu publicznego.

Za utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl