17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Warsztaty Taneczne na rzecz Schroniska w Orzechowcach

Wakacje w pełni. Cieszy nas słońce, ciepełko i nieco wolnego czasu, ale jest to również czas smutnych statystyk - to właśnie w tym okresie wielu z naszych mniejszych braci zostaje porzuconych - zwierzęta stają się niewygodnym ciężarem dla wyjeżdżających na urlop właścicieli.

Od początku naszej działalności, staraliśmy się na różne sposoby wspierać Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach i tym samym jego podopiecznych. Tym razem, właśnie na koniec wakacji, mamy propozycję warsztatów tanecznych, z których cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz „Orzeszków” – czyli coś dla ciała i duszy.

W dniu 31 sierpnia nasi instruktorzy będą się starali przybliżyć Wam dwa style tańca nowoczesnego jakimi są break dance i dancehall, a wszystko to będzie się odbywało w godzinach 14:00 – 18:30.

Oferta skierowana jest do wszystkich chętnych w wieku od 12 lat.

Koszt warsztatów to 30zł.

Zapisy trwają do dnia 30 sierpnia lub wyczerpania miejsc.

Szczegółowe informacje i zapisy:

 

Jak wziąć w tym udział – krok po kroku:

1. Wyślij zgłoszenie na maila w celu rezerwacji miejsca (imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego).

2. 31 sierpnia przyjdź z wodą, obuwiem na zmianę i dużymi pokładami energii na zajęcia (osoby niepełnoletnie z pisemną zgodą rodziców).


Oprócz pieniążków za zajęcia, istnieje również możliwość zostawienia wszelkich darów rzeczowych, które zostaną przekazane na ręce Kierownika Schroniska.

 

Sprawmy radość sobie i innym!!!

 

http://mlodosczesztuka.pl/

https://www.facebook.com/events/1696719763881838/

http://zwierzolubny.blogspot.com/2015/08/wyginamy-ciao-smiao-na-rzecz-schroniska.html

 

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 21-08-2015 11:28
Modyfikował: Robert Gawlik | Data modyfikacji: 21-08-2015 11:34