2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ogłoszenie o naborze kandydatów – przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków komisji konkursowej

Prezydent Miasta Przemyśla informuje o ogłoszeniu naboru kandydatów spośród przedstawicieli organizacji pozarządowych lub osób wskazanych przez organizacje pozarządowe na członków komisji konkursowej oceniającej oferty składane w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej w 2015r. – Prowadzenie Domu Dziennego Pobytu „Senior-WIGOR”. 

W załączeniu ogłoszenie w sprawie naboru oraz formularz zgłoszeniowy.

PDFZarządzenie Nr 332/2015 Prezydent Miasta Przemyśla z dnia 20 sierpnia 2015 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów – przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków komisji konkursowej oceniającej oferty składane w ramach otwartego konkursu ofert.
DOCXFormularz zgłoszenia - wersja WORD.docx

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl