2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ROZSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

 Sąd Konkursowy ogólnopolskiego konkursu na opracowanie koncepcji zagospodarowania i zabudowy Rynku Starego Miasta w Przemyślu zakończył już swoją pracę. 30 czerwca br. o godzinie 13.00 w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej (kamienica Rynek 9) odbędzie się oficjalne ogłoszenie jego wyników. Na spotkanie zapraszają Prezydent Miasta Przemyśla i Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Rzeszowie – organizatorzy Konkursu. 
  Na II etap konkursu wpłynęło 7 koncepcji zagospodarowania i zabudowy Rynku Starego Miasta. Zespoły autorskie przedstawiły je także w formie graficznej. Rezultat pracy uczestników Konkursu będzie można oglądać do 12 lipca właśnie w kamienicy Rynek 9 – Oddziale Historii Miasta Przemyśla Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.

WITOLD WOŁCZYK
KANCELARIA MIASTA PRZEMYŚLA
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl