8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trzecia "Przemyska Dycha".

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Przemyskim Biegu Ulicznym na dystansie 10 km "Przemyska Dycha" organizowanym przez Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza wraz z Urzędem Miejskim w Przemyślu, który odbędzie się 20 września br. o godz. 10.00.

Start biegu odbędzie się w rynku Starego Miasta z ul. Kazimierza Wielkiego i dalej będzie prowadził głównymi ulicami miasta. Celem biegu jest popularyzacja biegów masowych oraz biegania jako najprostszej formy ruchu, promocja miasta i regionu, a także promowanie zdrowego stylu życia oraz integracja pokoleń mieszkańców miasta.

Organizatorzy informują, że w związku z biegiem mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu na ulicach, którymi prowadzi trasa "Przemyskiej Dychy", w godzinach od 9.45 - 11.45.

Wszystkie informacje dotyczące biegu będą na bieżąco publikowane na stronie biegu pod adresem: www.przemyskadycha.pl

na stronie znajduje się również formularz zgłoszeniowy oraz regulamin biegu.

Osoby do kontaktu w sprawie biegu: Marek Żuk tel. 792 004 723, Daniel Dryniak tel. 693 946 448, Robert Bal tel. 606 333 570.

przemyska_dycha_1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl