Głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego Miasta Przemyśl

Zgodnie z harmonogramem Regulaminu Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok przedstawiamy Państwu listę zgłoszeń dopuszczonych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Głosowanie na projekty rozpoczyna się 25 sierpnia i potrwa do dnia 13 września. Przypominamy, ze swój głos na jeden wybrany projekt mogą oddać wyłącznie mieszkańcy Przemyśla w drodze bezpośredniego głosowania, którzy posiadają czynne prawo wyborcze.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem formularza umieszczonego w Miejskim Serwisie Informacyjnym na podstronie: „Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla”.

 1. Na stronie: „Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla” w Miejskim Serwisie Informacyjnym opublikowana lista z dopuszczonymi do głosowania projektami.
 2. Przy każdym z dopuszczonych do głosowania projektów znajduje się przycisk o treści: „Zagłosuj na ten projekt”, a użycie przycisku aktywuje formularz do głosowania na wybrany projekt. Jednocześnie system automatycznie w formularzu wpisuje „kod projektu” nadany zgodnie z kryteriami określonymi w §3 ust. 9 niniejszego Regulaminu.
 3. Formularz zawiera następujące pola obowiązkowe:
  • Imię i Nazwisko
  • nr PESEL
  • adres e-mail, na który przesłany zostanie unikalny link do potwierdzania oddanego głosu. Jeden adres e-mail może być użyty wielokrotnie dla potrzeb potwierdzenia oddania głosu.
  • pole typu: „checkbox” potwierdzające wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych gromadzonych dla potrzeb głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego.
  • pole typu: „checkbox” potwierdzające zapoznanie się i akceptację Regulaminu Budżetu Obywatelskiego.

Lista dopuszczonych do głosowania projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2016 rok.

 

DZIĘKUJEMY ZA GŁOSOWANIE - NIEBAWEM PRZEDSTAWIMY WYNIKI GŁOSOWANIA

 

Opublikował(a): Sebastian Styś Modyfikował(a): Rafał Porada Data modyfikacji: 14-09-2015 10:27

Na skróty