10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rajd Rzeszowski: Grzegorz Musz i Bogusław Browiński zajmują 2 miejsce w Klasie 3 i 9 w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski!

Rozegrany w dniach 7-8 sierpnia  24. Rajd Rzeszowski okazał się niezwykle udany dla zawodników PSB Mrówka Rally Team – Grzegorza Musza i Bogusława Browińskiego. Zawodnicy wspierani przez Grupa PSB, Erem, Rockwool, Bolix, Tytan Wkręt-Met, Prezydenta Miasta Przemyśla, dealera Renault  i Dacia oraz Auto Spektrum zajęli doskonałe dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej, trzecie w klasyfikacji aut napędzanych na jedną oś  oraz drugie w Klasie 3! To najlepszy wynik Musza i Browińskiego nie tylko w tegorocznym sezonie, ale w całej karierze, co świadczy o ciągłym rozwoju i sporym potencjalne, który drzemie w zawodnikach PSB Mrówka Rally Team.

Grzegorz Musz i Bogusław Browiński od pierwszego odcinka specjalnego jechali niezwykle równym i bardzo szybkim tempem, cały czas plasując się w okolicach pierwszej dziesiątki klasyfikacji generalnej. Mimo bardzo wysokich temperatur, dochodzących w kokpitach Radówek do 60 stopni Celsjusza utrzymali pełną koncentrację i nie popełniając żadnego błędu przejechali sześć piątkowych odcinków,  kończąc pierwszy etap na 10 miejscu w „generalce”.

Sobota to ściganie na bardzo dobrze znanych trasach w okolicach Lubenii i Sołonki. Grzegorz Musz i Bogłusław Browiński utrzymali wysokie tempo z pierwszego etapu, awansowali o jedno miejsce w klasyfikacji generalnej i z bardzo dobrymi nastrojami zameldowali się na mecie w Rzeszowie, odbierając puchary.

Grzegorz Musz: odczuwamy sporą satysfakcję z osiągniętego wyniku. Tak naprawdę, to moja życiówka J  Widzieć nazwiska naszej załogi w pierwszej dziesiątce Mistrzostw Polski sprawia ogromną frajdę i nakręca do dalszej pracy. Sama rywalizacja przebiegała przede wszystkim w niemal afrykańskich temperaturach, więc utrzymanie koncentracji od startu do mety było niesłychanie ważne. Nasze tempo od samego początku było bardzo dobre i regularnie notowaliśmy miejsca w czołówce 2WD. Jechaliśmy w zasadzie bez żadnych przygód, choć trochę straciliśmy na pierwszej Lubieni, kiedy to musiałem zmienić opcje trakcji, włączyć wycieraczki i przepiąć jeszcze 2 biegi, a to wszystko na 80 metrach i się lekko pogubiłem. Generalnie nasz start oceniam bardzo pozytywnie. Coraz lepiej dogaduję się z Clio R3T i mam nadzieje na utrzymanie dobrego tempa podczas kolejnych rajdów. Dziękuje naszym kibicom za doping, chłopakom z mojego zespołu oraz partnerom: EREM, Rockwool, Bolix, TYTAN, Wkręt-Met, dealerowi Renault i  Dacia, AUTO SPEKTRUM, Prezydentowi Miasta Przemyśla, a w szczególności Grupie Polskie Składy Budowlane (MRÓWKA) bez którym nie mielibyśmy możliwości przezywać takich emocji. Do zobaczenia w Wiśle!

Bogusław Browiński: Rajd Rzeszowski na mecie z przyzwoitym wynikiem: drugie miejsce w  Klasie 3, trzecie w klasyfikacji aut przednionapędowych oraz dziewiąte  w klasyfikacji generalnej! Dziękuje Grześkowi za skuteczną jazdę do ostatnich metrów, organizatorom za naprawdę wzorowo zorganizowaną imprezę, całemu zespołowi za przygotowanie naszej rajdowej broni i obsługę podczas rajdu oraz naszym wiernym kibicom za doping na trasie. Mimo wysokich odczuwalnych temperatur powietrza jak zwykle kibice nas nie zawiedli - jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na kolejnej rundzie w Wiśle. 

Grzegorz Musz - 1200px.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 13-08-2015 15:42
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 13-08-2015 15:42