2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

15 LAT SAMORZĄDU W POLSCE

W tym roku mija 15– ta rocznica funkcjonowania odrodzonych samorządów w Polsce. Z tej okazji radni w całej Polsce spotykają się na uroczystych sesjach.

Także w Przemyślu odbyło się posiedzenie poświęcone temu wydarzeniu : 8 czerwca na Zamku Kazimierzowskim spotkali się radni wszystkich czterech kadencji przemyskiego samorządu. Na uroczystość przybyło ok. 75 byłych i obecnych radnych, którym wręczono okolicznościowe dyplomy, była to też okazja do zrobienia wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Sesji towarzyszył wykład Kazimierza Barczyka pt. „Jak budowaliśmy samorząd gminny i wojewódzki – co dalej?”. Kazimierz Barczyk jest nie tylko Przewodniczącym Federacji Związku Gmin i Powiatów RP, ale również współautorem reformy samorządowej. Po występie Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl” samorządowcy spotkali się na dziedzińcu Zamku Kazimierzowskiego na pikniku.

Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta
fot. Grzegorz Karnas

Opublikował:  | Data publikacji: 10-06-2005 18:40
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:32
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl