10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja dot. czasu pracy urzędu

W związku ze Świętem Wniebowzięcia N.M.P. przypadającym w sobotę tj. w dzień wolny od pracy Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że Urząd Miejski w Przemyślu będzie czynny dnia 14 sierpnia br.

Pracownicy tut. urzędu odbiorą dzień wolny zgodnie z zarządzeniem Nr 235/2015 Prezydenta Miasta Przemyśla z dnia 1 lipca 2015 r. w sprawie ustalenia dni wolnych od pracy w zmian za święta przypadające w innym dniu niż niedziela.

Ponadto informuje, że w związku z upałami czas pracy tut. urzędu będzie skrócony do godziny 1400, po tej godzinie pełnione będą dyżury z zapewnieniem obsługi stron. 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl