2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z Merem Lwowa w sprawie Domu Polskiego.

Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma wraz z Prezesem Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” Longinem Komołowskim 11 sierpnia byli gośćmi Mera Lwowa Andrija Sadowego. Głównym tematem spotkania była sprawa zakończenia formalności związanych z Domem Polskim we Lwowie.

Z informacji przekazanych gościom z Polski przez Mera Sadowego wynika, że realizacja tego projektu zbliża się do finału – na najbliższej sesji Rady Miasta Lwowa przedstawione zostaną trzy ostatnie, zamykające sprawę nieruchomości, uchwały. Pozwoli to na rozpoczęcie prac przy Domu Polskim w październiku bieżącego roku.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl