10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja o projekcie „Wypadek i co dalej”.

Uprzejmie informujemy, iż Miasto Przemyśl przystąpiło do ogólnopolskiego projektu wsparcia osób po wypadkach „Wypadek i co dalej” realizowanego przez Fundację  „Forani” w ramach programu  „Obywatel dla Demokracji” finansowanego z Funduszy EOG.

Celem projektu jest zapewnienie kompleksowego wsparcia informacyjnego dla osób poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskim na terenie Polski.

Szczegółowe informacje nt. projektu „Wypadek i co dalej” na stronie Fundacji „FORANI” - http://www.fundacjaforani.org lub na facebooku pod adresem - https://pl-pl.facebook.com/fundacjaforani

 

Ogólnopolska infolinia dla osób poszkodowanych w wypadkach i ich bliskich, dzięki której osoby potrzebujące pomocy mogą uzyskać wsparcie:
22 102 16 16
telefon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00

(opłata za połączenie zgodnie z taryfą Operatora)
 

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl