1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Poradnik „Bezpieczne Życie Seniorów”

Biorąc pod uwagę uwarunkowania społeczne, zmieniającą się strukturę pokoleniową  i demograficzną, a także skalę starzenia się społeczeństwa -  Wojewoda Podkarpacki wystąpił  z inicjatywą i wydał   Poradnik  „Bezpieczne Życie Seniorów”. Treści zawarte w Poradniku  odnoszą się do osób starszych, ich rodzin i opiekunów. Materiał zawiera ważne informacje i wskazówki jak unikać zagrożeń w życiu codziennym.

Poradnik zostanie przekazany do organizacji i stowarzyszeń zrzeszających osoby starsze.

Jednocześnie informujemy, że Poradnik „Bezpieczne Życie Seniorów” w wersji elektronicznej znajduje się  na stronie internetowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego www.rzeszow.uw.gov.pl .

Opublikował: Łukasz Palko | Data publikacji: 11-08-2015 10:28
Modyfikował: Łukasz Palko | Data modyfikacji: 11-08-2015 10:38
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl