7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

VI Turniej Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych – PRZEMYŚL 2015.

Po raz szósty Bieszczadzki Region IPA, Przemyski Region IPA oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG BiOSG organizują w Przemyślu Turniej Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 22 sierpnia 2015 roku (sobota). Początek o godz. 8:30 boiska do Siatkówki plażowej przy plaży miejskiej w Przemyślu Osiedle Kmiecie.

Celem imprezy jest oczywiście popularyzacja siatkówki plażowej jako jednej z form rekreacji fizycznej, a także integracja pomiędzy funkcjonariuszami służb mundurowych. W turnieju uczestniczyć mogą:

  • pary męskie lub mieszane, które podczas losowania udokumentują, że pracują w jednej ze służb mundurowych, lub pracowały w tych służbach (emeryci i renciści)
  • pracownicy Urzędu Miejskiego w Przemyślu

Zgłoszenie do turnieju do dnia 19.08.2015 roku – tel. 534 648 000 – Marek SAMEK

Szczegółowe informacje są przedstawione w PDFREGULAMINIE VI TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ Służb Mundurowych.pdf

plakat plażówka 2015.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl