13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Eliminacje regionalne XX Amatorskich Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim „Family Cup”

W tym roku już po raz XX organizowane są Amatorskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim „Family Cup”. Eliminacje regionalne, dla mieszkańców woj. podkarpackiego, odbędą się w niedzielę 9 sierpnia w Przemyślu. Podobnie jak w roku ubiegłym zawody zostaną rozegrane na terenie stoku narciarskiego oraz Parku Miejskiego.

Biuro zawodów zostanie zlokalizowane na szczycie Zniesienia, przy ul. Pasteura w rejonie stacji górnej kolejki krzesełkowej. Parkingi dla zawodników zlokalizowane będą przy ul. Przemysława (obok Krzyża Zawierzenia) oraz wzdłuż ul. Pasteura.

Zawody odbędą się w niedzielę, 9 sierpnia, 2015
Biuro zawodów rozpocznie funkcjonowanie od godz. 9.00, zaś same zawody o godz. 11.00. Zaczniemy jak zwykle od startu najmłodszych kategorii wiekowych – dzieci do lat 7, następnie sukcesywnie kategoriami, aż do kategorii orlików i seniorów, którzy pojadą na najdłuższej trasie.
Rowerowe ściganie zakończy się ok. godz. 15.30, a ok. godz. 16-tej wręczone zostaną nagrody sportowe dla najlepszych, a wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w losowaniu nagród rzeczowych.
Prawo startu w zawodach finałowych Family Cup, mają wyłącznie kolarze amatorzy. Byłych zawodników obowiązuje karencja. Do udziału w eliminacjach zapraszamy wszystkich chętnych. Ewentualni zawodnicy z licencjami nie będą po prostu klasyfikowani. Będą natomiast mogli wziąć udział w losowaniu nagród rzeczowych.

Family_Cup.jpeg

Szczegóły regulaminowe dostępne są w Internecie: www.familycup.com.pl Prawo startu w zawodach finałowych „Family Cup” (w tym roku odbędą się 5 września w Kielcach) zdobędą zawodniczki i zawodnicy, którzy w eliminacjach regionalnych zajmą miejsca od 1 do 6, w każdej kategorii wiekowej. Niezależnie od klasyfikacji indywidualnej, prowadzona też będzie klasyfikacja rodzinna (dwie osoby, bezpośrednio ze sobą spokrewnione, ale z różnych pokoleń). Skład reprezentacji rodzinnej należy podać w momencie zapisywania się do zawodów.
Zapisy udziału przyjmowane są wyłącznie do dnia poprzedzającego zawody, czyli do 8 sierpnia, poprzez stronę www.familycup.com.pl
W dniu zawodów zapisy nie będą przyjmowane!

Opłata startowa, w wysokości 20 zł od osoby, pobierana będzie przed startem, przy wydawaniu numeru startowego. Dzieci do lat 7 – start gratis.
Wszyscy startujący w zawodach Family Cup są ubezpieczeni od NW.

Nagrodami sportowymi w zawodach Family Cup są puchary (za miejsca I-III) oraz dyplomy (za miejsca I-VI). Natomiast nagrody rzeczowe są losowane pomiędzy tymi, którzy ukończą zawody. Gwarantujemy nagrody dla wszystkich dzieci do lat 7.
Zapraszając serdecznie do przyjazdu do Przemyśla i wzięcia udziału w zawodach „Family Cup”, prosimy jednocześnie o przekazanie tego zaproszenia jak największej liczbie Państwa przyjaciół i znajomych.
Uwaga ❕ DLA NAJMŁODSZYCH ( od 3 do 6 lat) planujemy dodatkowy wyścig. START O 11.00. ZAPRASZAMY

Zapisy w dniu zawodów, od 9.00.

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 06-08-2015 12:38
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-08-2015 12:38