1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Stop.Przewodnik czeka!

Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego im. M. Orłowicza w Przemyślu przy współpracy Urzędu Miejskiego zaprasza do udziału w akcji “STOP PRZEWODNIK CZEKA !” na wycieczkę pieszą „PO ZEWNĘTRZNYM PIERŚCIENIU TWIERDZY PRZEMYŚL” na trasie: Siedliska – fort I Salis Soglio – fort XV Borek – Siedliska przystanek autobusowy. Długość pieszego przejścia: ok. 5,5 km.

Spotkanie  z przewodnikiem w dniu 08.08.2015 (sobota) o godz. 11:20 na przystanku autobusowym linii 09 przy ul. Wybrzeże Wilsona. Odjazd autobusu nr 09 o godz. 11:30. Autobus powrotny z Siedlisk do Przemyśla o godz. 15:04. Uczestnicy kupują bilety autobusowe we własnym zakresie (koszt: 3,40 zł w jedną stronę).

Zapisy w PTTK, ul. Waygarta 3, ilość uczestników ograniczona. Czas zwiedzania ok. 3 godz. Przewodnictwo na powyższej pieszej trasie jest bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy !

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl