0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Masz ładny balkon lub ogródek? Pochwal się! Termin składania zgłoszeń przesunięty.

Do 12 sierpnia br. wydłużony został termin składania zgłoszeń do miejskiego konkursu na najładniejszy przemyski ogródek przydomowy i balkon.

– Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie mieszkańców do dbania o estetykę najbliższego otoczenia

Oceniając zgłoszone do konkursu ogródki i balkony, komisja zwróci uwagę na aranżacje, kompozycje z małą architekturą – dobór roślin i pomysłowość. Warunkiem uczestnictwa w rywalizacji jest wypełnienie karty zgłoszeniowej (dostępna wraz z regulaminem na stronie internetowej www.przemysl.pl, tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego i w holu budynku Rynek 1 i złożenie jej w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego (ul. Matejki 1, sekretariat) w terminie do 12 sierpnia. Dla zwycięzców przewidziano nagrody. 

Regulamin Konkursu na najładniejszy przemyski ogródek przydomowy i balkon.

DOCXZgłoszenie do Konkursu.docx

ogródek.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl