2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Apel z okazji 71. rocznicy ropoczęcia powstania warszawskiego. Zawyją syreny.

Związek Harcerstwa Polskiego, Hufiec Ziemi Przemyskiej im. Orląt Przemyskich oraz Prezydent Miasta Przemyśla zapraszają Mieszkańców miasta na uroczysty apel z okazji 71. rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego, który odbędzie się 1 sierpnia 2015 r. o godzinie 17.00 przy tablicy Szarych Szeregów na Placu Orląt Przemyskich. W tym dniu również dla upamiętnienia rocznicy Powstania o godz. 17.00 zostaną włączone na minutę syreny alarmowe.

Syreny zostaną uruchomione w celu oddania hołdu i uczczenia pamięci uczestników i cywilnych ofiar Powstania Warszawskiego, w związku z przypadającą w tym dniu 71. rocznicą tego ważnego w naszej najnowszej historii wydarzenia. Dla podkreślenia rangi wydarzenia wywieszone zostaną także flagi państwowe na budynkach samorządowych jednostek organizacyjnych i w miejscach publicznych.

powstanei_warszawskie.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl