-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Z BookTrucka książki za darmo !

W sobotę na Rynku w Przemyślu w godzinach od 10.00 do 16.00 specjalnie dla miłośników książek w ramach akcji „Rusz książką!”  pojawi się BookTruck. Polacy nie czytają. TRZEBA TO ZMIENIĆ. Przecież czytanie to jedna z najprzyjemniejszych czynności w życiu. Czytanie tworzy światy, rodzi obrazy przewyższające wszystkie inne doznania mówią autorzy projektu Wojciech Grabowski - autor filmów o sztuce, publicysta i grafik oraz Paulina Pikiewicz - studentka organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej oraz filozofii UJ. Dziennikarka studenckiego radia Frycz.

25.07 uruchamiamy akcję rozdawania książek za darmo w jednym z najpiękniejszych polskich miast czyli w Przemyślu. Przybywajcie!

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl