0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Korty tenisowe po modernizacji otwarte

Prace modernizacyjne kortów "Czuwaju" przy ul. 22 Stycznia prowadzone były na kortach nr 1 i 2, a ich zakres obejmował:

- wymianę podbudowy wraz z nawierzchnią z mączki ceglanej,

- wykonanie instalacji drenażowej i odwadniającej,

- wymianę istniejącego cokołu ogrodzenia kortów tenisowych wraz ze słupkami,

- montaż linii wyznaczających areny kortów tenisowych nr 1 i 2.

Dzięki ich zrealizowaniu w znaczący sposób podniosła się jakość użytkowa również po intensywnych opadach deszczu. Stanowią również pierwszy krok do dalszych inwestycji które prowadzone będą na kortach nr 3 i 4 i doprowadzić mają do ich zadaszenia.

Zakończenie pierwszego etapu modernizacji kortów stało się również okazją do uhonorowania pana Artura Wojtanowskiego jednego z najbardziej zasłużonych działczy sportowych związanych z tą piękną dyscypliną sportu. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wręczył pamiątkowy grawerton panu Arturowi Wojtanowskiemu który ze sportem związany jest od 71 lat. Pozostający w znakomitej formie pan Artur Wojtanowski osobiście przetestował zmodernizowane korty wraz z Grzegorzem Hayderem zastępcą prezydenta miasta.

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl