23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie pn. „Otwarte Drzwi”

W tym roku, po raz kolejny, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizuje XII edycję Ogólnopolskiego Konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie pn. „Otwarte Drzwi” w kategoriach rehabilitacja społeczna, rehabilitacja zawodowa oraz rozwiązania technologiczne służące osobom niepełnosprawnym, rehabilitacja medyczna (dotyczy rozwiązań mających wpływ na lepsze funkcjonowanie osób niepełnosprawnych w życiu społecznym i zawodowym).

Istotnym celem Konkursu jest zwiększenie zainteresowania środowiska naukowego problematyką niepełnosprawności, a także uzyskiwanie i upowszechnianie materiałów mogących służyć badaniom i działaniom podejmowanym na rzecz osób niepełnosprawnych. Konkurs w założeniu ma więc również wymiar popularyzatorski.

Uroczysta Gala Konkursu odbędzie się w dniu 20 listopada 2015 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

Termin składania prac w tegorocznej edycji upływa 29 LIPCA 2015 r. - Szczegóły konkursu tutaj
 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl