2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Marsz ku pamięci ofiar rzezi wołyńskiej 1943 - 1944"

11 lipca br. w godzinach od 15:45 – 16:30 przejdzie ulicami naszego Miasta „Marsz ku pamięci ofiar rzezi wołyńskiej 1943 - 1944” organizowany przez Młodzież Wszechpolską Koło w Przemyślu i odbywający się pod Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy.

Marsz rozpocznie się na ul. Karmelickiej, następnie przejdzie ul. Władycze – ul. Komisji Edukacji Narodowej – ul. Basztową – ul. Słowackiego – ul. Przemysława do pomnika i tablicy upamiętniającej wydarzenie, znajdującej się na cmentarzu wojskowym.

W związku z tym wydarzeniem zawiadamiamy, że na trasie marszu mogą nastąpić utrudnienia w ruchu drogowym, jednocześnie uprasza się osoby biorące udział w marszu, aby w trakcie uroczystości odbywających się na cmentarzu ustawiać się na ul. Grochowskiej, w celu zapewnienia właściwej organizacji ruchu drogowego.

marsz_Pamięc.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl