2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyjazdowa prognoza pogody w TVP Rzeszów prosto z Przemyśla.

Od 7 lipca (wtorek) przez sześć kolejnych dni Przemyśl będzie się prezentował na antenie TVP Rzeszów. Wyjazdowa Prognoza Pogody to nie tylko program informacyjny nadawany po serwisie Aktualności, ale także okazja do 2-3 minutowych prezentacja atrakcji naszego Miasta.

Sześć tematycznych odcinków zrealizowanych przez TVP Rzeszów emitowane będzie przy okazji prognozy pogody do 12 lipca po Aktualnościach o godz. 18.30, 20.00 oraz 22.00. Będzie to m.in. „podziemny Przemyśl”, „przemyskie kulinaria”, prezentacja Muzeum Dzwonów i Fajek, Fortecznej Trasy Rowerowej i Twierdzy Przemyśl oraz przemyskich Szwejków.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl