3.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wakacyjne Warsztaty Muzealne z Misiem.

Wakacyjne Warsztaty Muzealne z Misiem - zajęcia odbywają się od 1 lipca do 29 sierpnia od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 w Gmachu Głównym MNZP pl. Berka Joselewicza 1.

Opłata za udział w warsztatach wynosi 5 zł/os. Warsztaty mają charakter edukacyjny. Zapewniamy udział w ciekawych zajęciach, możliwość sprawdzenia się w różnorodnych działaniach artystycznych.

Uwaga!
Udział grup zorganizowanych możliwy jest po wcześniejszej rezerwacji. Grupy należy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem osobiście w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej, pl. Berka Joselewicza  1 lub telefonicznie pod numerem:
16 679 30 45 lub 16 679 30 08,  

od wtorku do piątku, w godz. 10:00 – 15:00

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl