2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odważne Dzieciaki w Przemyślu. Zapraszamy na pokaz na zakończenie warszatów.

W tym roku Przemyśl po raz pierwszy gości dzieci biorące udział w festiwalu Brave Kids. Już od 20 czerwca są u nas dzieci z Gruzji, Indii, Rumunii i Iranu, które wraz z dziećmi polskimi przygotowały spektakl. Pozwoli on dotknąć bogatych kultur zaproszonych młodych artystów, a przenikanie i doświadczanie poszczególnych form integracji da niesamowity, energetyczny pokaz. Uczestnicy programu odwiedzili Prezydenta Roberta Chomę zapraszając go na to odbywające się 2 lipca o godzinie 18.00 do sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego wydarzenie.

 

 

My również zapraszamy na ten wyjątkowy pokaz w ramach projektu Brave Kids: na jednej scenie wystąpią dzieci z 5 krajów świata: Gruzji, Indii, Iranu, Polski i Rumunii. Dzieci zaprezentują na scenie śpiew, taniec, teatr, grę. Będzie kolorowo, niecodziennie, wesoło. To międzynarodowe  wydarzenie artystyczne dla każdego!
Więcej o projekcie: http://bravekids.eu/

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl