1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dyżury Przemyskiej Rady Seniorów

Szanowni Seniorzy

Miasta Przemyśla

                                                                              

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż od lipca 2015 r. w każdy pierwszy wtorek miesiąca, w godz. od 11.00 do 13.00 w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, Rynek 26, dyżurować będą przedstawiciele Przemyskiej Rady Seniorów.

Rada, jako organ pomocniczy i podmiot powołany do współpracy w wymiarze partnerskim z samorządem lokalnym i społecznością w kształtowaniu polityki senioralnej, ma charakter konsultacyjny, opiniodawczo-doradczy i inicjatywny.

W głównym nurcie zainteresowania Rady jest  m.in. inspirowanie lokalnych władz do podjęcia nowych konkretnych działań i tworzenia rozwiązań w poszczególnych obszarach tej  polityki, przyczyniając się jednocześnie do aktywizacji i podniesienia jakości życia osób starszych we wspólnocie samorządowej.

Dotychczasowa nasza współpraca z Prezydentem Miasta Przemyśla oraz Radą Miejską zachęca nas do podejmowania wielu inicjatyw, stąd też zachęcamy Państwa do skorzystania m.in. z tej formy nawiązywania kontaktów z Radą.  

Czekamy na Państwa uwagi i propozycje; jesteśmy otwarci na współpracę i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Informacje o nas znajdują się na stronie internetowej www.przemysl.pl.

 

Z poważaniem

 

Przewodnicząca Przemyskiej Rady Seniorów

Bogumiła Walicka-Lechowicz

                  

 

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 30-06-2015 15:39
Modyfikował: Robert Gawlik | Data modyfikacji: 01-07-2015 11:29
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl