2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wakacje 2015 z trenerem środowiskowym.

Podobnie jak w ubiegłych latach, także w tym roku przemyska młodzież w trakcie trwających już wakacji może skorzystać z oferty trenerów środowiskowych działających na osiedlach. Bezpłatne zajęcia będą się odbywać od 6 lipca prawie do końca okresu wakacyjnego, do 28 sierpnia na osiedlach: Za Wiarem, Kazanów, Rosłońskiego, Kmiecie (SP 16), 22 Stycznia (SP 14), SP 15, Salezjańskie, Lipowica, a także na boisku "ORLIK" przy ul. A. Dworskiego, a wyłącznie w sierpniu na krytej pływalni oraz wodnym placu zabaw.

Szczegółowych informacji udziela Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji na swojej stronie www.posir.pl lub pod numerem telefonu 16 676 05 38.

TrenerSrodowiskowy2015_A3 copy.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl