23.5 °C
×

Złoty medal Martyny Hajduk na Mistrzostwach Polski Żaków w tenisie stołowym.

W dniach 13-14 czerwca 2015 r., w hali im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach, odbyły się Mistrzostwa Polski żaków w tenisie stołowym. Prawo startu w turnieju miało 64 zawodników i zawodniczek, wyłonionych po 3 turniejach ogólnopolskich. Zawody były rozgrywane systemem pucharowym.
Bardzo dobrze w turnieju zaprezentowała się Martyna Hajduk, która zdobyła swój pierwszy medal Mistrzostw Polski. Martyna zdobyła złoty medal w grzej podwójnej grając wspólnie z Wiktorią Wrzosek z LKS Biała Rawska.
Dziewczyny w 1/16 finału miały wolny los, a w następnych rundach pokonały kolejno: Kiliszek Kamilę i Kołomańska Emilię 3:1; Laurę Kałużny i Ilonę Sztwiertnia 3:1; w półfinale Julię Czubakowska i Paulinę Jankowicz 3:0; w finale zwyciężyły z Agnieszką Piłat i Ewą Krakowiak 3:2. /-10,8,-7,,5,5/
W turnieju indywidualnym Martyna Hajduk przegrała w 1/8 finału z Zuzanną Pawłowska 3:1 /-5, 7,5,12/ i zajęła 17 miejsce.
Zarząd Klubu chciałby serdecznie podziękować za udzieloną pomoc finansową Prezydentowi Miasta Panu Robertowi Chomie, bez której nie byłyby możliwe stary naszej młodzieży w turniejach rangi ogólnopolskiej.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl