3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Mam Talent” w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu

12 czerwca w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu odbył się szkolny konkurs „Mam Talent”. Do zabawy zgłosiło się 25 uczestników, którzy pragnęli podzielić się swoimi pasjami i zaprezentować uzdolnienia. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać piosenek o przeróżnej tematyce oraz utworów granych na instrumentach. Nie zabrakło też tańca towarzyskiego, układów tanecznych  czy baletu. Ogromne zainteresowanie wzbudziła uczennica klasy 4, która wykazała się wielką zręcznością, żonglując piłeczkami do tenisa. Jury, w którym zasiadały przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego, przyznawało każdemu uczestnikowi punkty w skali od 1 do 5. To zadanie nie było łatwe, ponieważ tegoroczny konkurs „Mam Talent” cechował bardzo wysoki poziom.

 

 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dla pozostałych uczestników, oprócz pamiątkowych dyplomów, przewidziano nagrody pocieszenia. Wszystkim  gratulujemy i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.

Imprezę przygotowały panie Renata Grochowicz i Agnieszka Kamińska.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl