2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

III Maraton Benedyktyński. Organizatorzy zapraszają do kibicowania.

Już po raz trzeci drogi Archidiecezji Przemyskiej pokona blisko 150 maratończyków z całej Polski. 27 czerwca z Przemyśla spod Klasztoru ss. Benedyktynek wyruszy III Maraton Benedyktyński. Po pokonaniu ponad 40 kilometrów zawodnicy wbiegną w mury Jarosławskiego Opactwa Pobenedyktyńskiego.

Uczestnicy przebiegną przez Przemyśl, Ujkowice, batycze, Maćkowice, Wolę Maćkowską, Wacławice, Kosienice, Tapin, Rokietnicę , Boratyn, Jankowice, Pawłosiów i Jarosław. Maraton Benedyktyński wpisuje się w już trzyletnią tradycję biegów benedyktyńskich organizowanych przez Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej w Jarosławiu. Organizatorzy zapraszają do kibicowania zawodnikom w sobotę 27 czerwca: „Zbierzcie grupę od 5 do 20 osób, stwórzcie wspólnie ciekawy program kibicowania, możecie przebrać się w wystrzałowe kostiumy, zagrać akustycznie mini-koncert, przynieść do strefy kibica co chcecie. Spędźcie z maratończykami te kilka minut kiedy obok Was przebiegają, uwierzcie że dla biegacza to wielka radość.”

Szczegóły na stronie biegibenedyktynskie.pl oraz Opactwo.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl