2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sukces uczestnika Warsztatu Terapii Zajęciowej w Przemyślu

Narodziny.jpegStanisław Pawłowski uczestnik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Przemyślu, ul. Sobótki 23 działającego przy Polskim Towarzystwie Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu, znalazł się na III miejscu w gronie laureatów ogólnokrajowego konkursu „ŚWIAT NIKIFORÓW – edycja IX”.

Konkurs organizowany jest przez Fundację  United Polska. Jego praca „Narodziny” wykonana została w pracowni plastycznej pod kierunkiem p. Ireny Stemberskiej - Janzer.

Nagrody rzeczowe zostaną wręczone w czasie uroczystej Gali Fundacji, a 10 pierwszych laureatów weźmie udział w warsztatach plenerowych. Na konkurs wpłynęło 220 prac w dwóch kategoriach „Święta Bożego Narodzenia” oraz „Moje miejsce”.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl