2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Srebrne Pasmo dla chóru Triola z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Ponownym  sukcesem  - zdobyciem Srebrnego Pasma  dla  chóru „Triola” z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi  w Przemyślu - zakończył się czerwcowy  Przegląd Chórów  w Rzeszowie. Odbywał się on  w ramach ogólnopolskiego projektu „Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska” i miał na celu podnoszenie umiejętności wykonawczych młodzieży, a także wymiany doświadczeń  dyrygentów  z  wysokiej klasy specjalistami  z dziedziny chóralistyki.

_DSC0030.jpeg

 Chór „Triola” jest jedynym z Przemyśla i jednym z dziesięciu chórów w województwie zakwalifikowanym do projektu. Uczestnicząc w nim od pięciu lat odnosi najwyższe sukcesy na poziomie wojewódzkim. Reprezentował także nasze miasto kilkakrotnie podczas koncertów  w Filharmonii Podkarpackiej  i  Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

_DSC0067.NEF (1).jpeg

Swoje liczne sukcesy chór zawdzięcza  ogromnej determinacji dyrygentki chóru – pani Joanny Cioch, której pasją jest praca z chórzystami i szlifowanie ich wokalnych  talentów.

dsc1234.jpg.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl