14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowy Sekretarz Miasta i zmiany w spółce.

D_Łapa.jpeg 1 czerwca był pierwszym dniem pracy nowego Sekretarza Miasta Przemyśla Dariusza Łapy. Związany przez wiele lat z samorządem Przeworska (m.in. jako Wiceburmistrz Miasta) i Jawornika Polskiego (Sekretarz Urzędu Gminy), został wyłoniony w konkursie, który został rozstrzygnięty na początku maja. W przemyskim Magistracie będzie nadzorował pracę Wydziałów: Organizacji Kadr i Kontroli, Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego oraz Biura Informatycznego, Biura Obsługi Urzędu, Kancelarii Rady Miejskiej i Współpracy z Zarządami Osiedli, Urzędu Stanu Cywilnego, Stanowska ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

W piątek 29 maja na wniosek Prezydenta Miasta Przemyśla Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. odwołała Zarząd tej spółki miejskiej, Prezesa Zarządu Mariusza Tkacza i członka Zarządu Mariana Tomakę. W tym samym dniu na stanowisko Prezesa powołana została długoletnia pracownica firmy, Małgorzata Ossowska, kierującą do tej pory Działem Inwestycji i Remontów.

Odwołanie Zarządu i powołanie nowego Prezesa wiąże się z oczekiwanymi przez Prezydenta zmianami w funkcjonowaniu spółki.

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 01-06-2015 16:16
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 10-06-2015 14:43