14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Skarbnik Miasta Przemyśla

Monika Czuryk | tel. +48 16 6751823 | nr wew. 438 | pok. 205
Skarbnik Miasta

Monika Czuryk_strona_m.jpeg
Od 11 grudnia 2018 roku Skarbnik Miasta Przemyśla

Mam 44 lata, jestem mieszkanką Miasta Przemyśla, szczęśliwą mężatką i mamą 19 letniej córki - Aleksandry. Interesuję się muzyką, fotografią i pszczelarstwem.

Z wykształcenia jestem ekonomistą, ukończyłam Akademię Ekonomiczną w Krakowie, na Wydziale: Zarządzanie i marketing o specjalności rachunkowość.

Mam bogate doświadczenie z zakresu finansów publicznych. Pracę zawodową w tej dziedzinie rozpoczęłam w Wydziale Finansowym Urzędu Wojewódzkiego w Przemyślu, w Oddziale Budżetowym, gdzie pracowałam do czasu wdrożenia reformy administracji publicznej w 1999 roku. W latach 1999-2006 pracowałam w Polsko-Ukraińskim Batalionie Sił Pokojowych w Przemyślu, w Pionie Głównego Księgowego, w tym przez 5 lat na stanowisku kierowniczym.

Posiadam uprawnienia wynikające z ustawy o finansach publicznych, tj. do wykonywania zawodu audytora wewnętrznego, jak również certyfikat księgowy, nadany przez Ministra Finansów, potwierdzający kwalifikacje uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

W 2006 roku rozpoczęłam pracę w Urzędzie Miejskim w Przemyślu jako Audytor Wewnętrzny. Do moich zadań należało wspieranie Prezydenta w realizacji celów i zadań przez systematyczną ocenę kontroli zarządczej i czynności doradcze w Urzędzie Miejskim i w podległych jednostkach organizacyjnych Gminy Miejskiej Przemyśl.

 

Urząd Miejski w Przemyślu,
37-700 Przemyśl,
ul. Wodna 11

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl