5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przetarg na modernizację krytej pływalni rozstrzygnięty.

Modernizacja Krytej pływalni w Przemyślu była jednym z sześciu projektów wyłonionych w Budżecie Obywatelskim Miasta Przemyśla na 2015 rok. 14 maja br. rozstrzygnięty został przetarg na realizację tej inwestycji, a wybraną, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma REM II Sp. z o.o. Początek prac zaplanowano na 22 czerwca. Popdczas modernizacji kryta pływalnia będzie zamknięta - do 31 lipca br.

Modernizacja będzie polegać na wymianie stolarki okiennej aluminiowej oraz wymianie instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem, w pomieszczeniu niecki basenowej obiektu. Pozwoli to na obniżenie kosztów funkcjonowania i poprawi wizerunek pływalni.

Pozostałe pięć projektów wybranych przez mieszkańców do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego jest na etapie rozstrzygania przetargów - termin złożenia ofert do ostatniego przetargu (plac zabaw dla dzieci oraz wymiana ogrodzenia w Przedszkolu Nr 16) to 15 czerwca br.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl