7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowe wyróżnienie dla osób zasłużonych dla Miasta – zapraszamy do zapoznania się z zasadami przyznawania

W marcu bieżącego roku Rada Miejska w Przemyślu podjęła uchwałę określającą zasady nadawania tytułu Honorowego Obywatela Miasta, a także zupełnie nowego wyróżnienia – Zasłużony dla Miasta Przemyśla.

Nowe wyróżnienie będzie przyznawane osobom za szczególne zasługi dla Miasta Przemyśla i jego mieszkańców oraz za kształtowanie pozytywnego wizerunku Miasta. Z wnioskiem o przyznanie Wyróżnienia mogą wystąpić zarówno Prezydent Miasta Przemyśla, grupa 5 radnych, jak również organizacje społeczne, instytucje i inne podmioty prawne działające na terenie Miasta Przemyśla, a także grupa 50 mieszkańców, korzystających z pełni praw publicznych. Zapraszamy więc do zapoznania się z zasadami przyznawania wyróżnienia Zasłużony dla Miasta Przemyśla i składania wniosków. Przyznane wyróżnienia będą wręczane na uroczystych sesjach Rady Miejskiej.

PDFSzczegółowe zasady przyznawania Honorowego Wyróżnienia „Zasłużony dla Miasta Przemyśla”.pdf

medal_zaśłużony.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl