0.6 °C
 • PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Obchody Roku Samorządu Terytorialnego w Szkole Podstawowej Nr 6 w Przemyślu

W dniu 25.05.2015r. w Szkole Podstawowej Nr 6 w Przemyślu odbył się szkolny konkurs w ramach obchodów Roku Samorządu Terytorialnego. W konkursie rywalizowały ze sobą 2 drużyny piątoklasistów. Drużyna klasy 5A reprezentowana była przez:

 1. Agnieszka Mikuła
 2. Kacper Jasik
 3. Marcin Babieczko
 4. Oskar Zajdel

natomiast w skład drużyny klasy 5B wchodzili:

 1. Karolina Dżochowska
 2. Julia Gorzelnik
 3. Michał Mołoń
 4. Jakub Ilnicki

Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, m. in. wymieniali wszystkie województwa Polski wraz z ich stolicami, gminy powiatu przemyskiego, wiedzieli, kto kieruje naszym powiatem i naszym miastem. Po wyrównanej, choć zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z klasy 5a, zdobywając 49 pkt. Druga drużyna zdobyła równie imponującą liczbę punktów – 47. Obu grupom serdecznie gratulujemy. W nagrodę zwycięska drużyna otrzymuje oceny cząstkowe celujące z historii , a druga drużyna oceny bardzo dobre.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl