1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl i Prezydent Miasta wyróżnieni przez PSST

Podczas odbywających się 23 maja w Rzeszowie uroczystości Dnia Samorządu Terytorialnego 2015 wręczone zostały po raz 15-sty Podkarpackie Nagrody Samorządowe. Wśród laureatów znalazło się nasze miasto, które otrzymało tyutuł Lidera Samorządności w Województwie Podkarpackim. Komisja Nominacyjna przyznała także wyróżnienie Prezydentowi Miasta Robertowi Chomie dla Najlepszego Burmistrza/Prezydenta.

Podkarpaccy samorządowcy zgromadzeni w Rzeszowie wzięli udział w Mszy Świętej w intencjach samorządów, paradzie ulicami stolicy województwa, a także uroczystej konferencji Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych, gdzie wręczone zostały wspomniane nagrody i wyróżnienia. Nagrodzono w jej trakcie także najzdolniejszą młodzież z podkarpackich szkół. Wśród przemyskich uczniów wyróżniony został Michał Kopyt, uczący się w II Liceum Ogólnolształcącym.

nagroda PSST_miasto.jpeg

nagroda PSST_Prezydent.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl