8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prawie 53 procentowa frekwencja na terenie Przemyśla w czasie wyborów prezydenckich

Szanowni Państwo, Drodzy Przemyślanie,

Emocje związane z kampanią wyborczą już opadły, każdy z nas podjął przy urnie decyzję zgodną z własnymi, najlepszymi przekonaniami. Cieszy mnie, że ponad 52% uprawnionych do głosowania Przemyślan wzięła udział w wyborze Prezydenta RP. Frekwencja z pewnością mogła być lepsza, ale chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy w niedzielę 24 maja poszli do urn, aby wyrazić opinię oddając głos na swojego kandydata.

Każde wybory są dla nas lekcją demokracji, która jako ustrój może ma swoje wady, ale to w niej najpełniej możemy decydować o wyborze ludzi reprezentujących nas w organach władzy. Po 25 latach istnienia wolnej Polski mamy wiele doświadczeń w korzystaniu z tego prawa, które jak już mówiłem uważam też za obowiązek każdego Polaka. Dziękując jeszcze raz za aktywny udział w wyborach Prezydenta RP, chciałbym wyrazić nadzieję, że zbliżające się wybory parlamentarne skłonią Państwa do jeszcze pełniejszego podejmowania decyzji o przyszłości naszego państwa.

Prezydent Miasta

Robert Choma

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl