5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z Mistrzem Olimpijskim

Gościem Prezydenta Roberta Chomy był w poniedziałek 25 maja mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz, któremu towarzyszył Pan Krzysztof Dominiak. Spotkanie było oczywiście okazją do wspomnień związanych z Igrzyskami Olimpijskimi w Moskwie w 1980 r. i z całą karierą jednego z najbardziej znanych polskich lekkoatletów. Rozmowa dotyczyła także projektu, którego pomysłodawcą jest Władysław Kozakiewicz, a który jest realizowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program „Bądź w olimpijskiej formie" jest skierowany do aktywnych seniorów i są to m.in. specjalne zestawy ćwiczeń dla osób po 60 roku życia, materiały informacyjne oraz filmy instruktażowe. Powstały one w ścisłej współpracy z lekarzami i specjalistami od rehabilitacji.

Prezydent Robert Choma wymienił także z gościem prezenty - Władysław Kozakiewicz otrzymał fajkę z dedykacją, a Prezydent książkę mistrza z autografem.

Kozakiewicz.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl